Valcea Sport

Dum11232014

Last updateSam, 08 Noi 2014 9pm

Back Sunteți aici:Acasa Fotbal Liga 4 Programul turului la Liga a IV-a, seria Sud, ediţia 2012-2013

Programul turului la Liga a IV-a, seria Sud, ediţia 2012-2013

ETAPA I, 1 septembrie 2012, ora 18.00:
ŞTIINŢA Grădiştea - OLTEŢUL Alunu
JUVENTUS Roeşti - EXPERTII 2000 Popeşti
OLTUL Ioneşti - INTER Suteşti
VIITORUL Valea Mare - CS Şuşani
CS Mădulari - TOPOLOGUL Galicea
UNIREA Drăgăşani - MINERUL Berbeşti
VOINŢA Orleşti - AS Şirineasa
AS Creţeni stă.

ETAPA a II-a, 8 septembrie 2012, ora 18.00
EXPERTII 2000 Popeşti - ŞTIINŢA Grădiştea
A.S. Creţeni - JUVENTUS Roeşti
INTER Suteşti STA
C.S. Şuşani - OLTUL Ioneşti
TOPOLOGUL Galicea - VIITORUL Valea Mare
MINERUL Berbeşti - CS Mădulari
A.S. Şirineasa - UNIREA Drăgăşani
OLTEŢUL Alunu - VOINŢA Orleşti

ETAPA a III-a, 15 septembrie 2012 ora 12.00:
EXPERTII 2000 Popeşti - OLTEŢUL Alunu
ŞTIINŢA Grădiştea - A.S. Creţeni
JUVENTUS Roeşti - INTER Suteşti
C.S. Şuşani stă.
OLTUL Ioneşti - TOPOLOGUL Galicea
VIITORUL Valea Mare - MINERUL Berbeşti
C.S. Mădulari - A.S. Şirineasa
UNIREA Drăgăşani - VOINŢA Orleşti

ETAPA a IV-a: 22 septembrie 2012, ora 12.00
AS Creţeni - EXPERTII 2000 Popeşti
INTER Suteşti - ŞTIINŢA Grădiştea
C.S. Şuşani - JUVENTUS Roeşti
TOPOLOGUL Galicea STĂ
MINERUL Berbeşti - OLTUL Ioneşti
A.S. Şirineasa - VIITORUL Valea Mare
VOINŢA Orleşti - C.S. Mădulari
OLTEŢUL Alunu - UNIREA Drăgăşani

ETAPA a V-a: 29 septembrie 2012 ora 18,00
A.S. Creţeni - OLTEŢUL Alunu
EXPERTII 2000 Popeşti - INTER Suteşti
ŞTIINŢA Grădiştea - C.S. Şuşani
JUVENTUS Roeşti - TOPOLOGUL Galicea
MINERUL Berbeşti stă.
OLTUL Ioneşti - AS Şirineasa
VIITORUL Valea Mare - VOINŢA Orleşti
C.S. Mădulari - UNIREA Drăgăşani

ETAPA a VI-a: 6 octombrie 2012 ora 17.00
INTER Suteşti - A.S. Creţeni
C.S. Şuşani - EXPERTII 2000 Popeşti
TOPOLOGUL Galicea - ŞTIINŢA Grădiştea
MINERUL Berbeşti - JUVENTUS Roeşti
A.S. Şirineasa STĂ.
VOINŢA Orleşti - OLTUL Ioneşti
UNIREA Drăgăşani - VIITORUL Valea Mare
OLTEŢUL Alunu - C.S. Mădulari

ETAPA a VII-a: 13 octombrie 2012 ora 17,00
INTER Suteşti - OLTEŢUL Alunu
A.S. Creţeni - C.S. Şuşani
EXPERTII 2000 Popeşti - TOPOLOGUL Galicea
ŞTIINŢA Grădiştea - MINERUL Berbeşti
JUVENTUS Roeşti - A.S. Şirineasa
VOINŢA Orleşti stă.
OLTUL Ioneşti - UNIREA Drăgăşani
VIITORUL Valea Mare - C.S. Mădulari

ETAPA a VIII-a: 20 octombrie 2012 ora 12,00
C.S. Şuşani - INTER Suteşti
TOPOLOGUL Galicea - A.S. Creţeni
MINERUL Berbeşti - EXPERTII 2000 Popeşti
A.S. Şirineasa - ŞTIINŢA Grădiştea
VOINŢA Orleşti - JUVENTUS Roeşti
UNIREA Drăgăşani STA
C.S. Mădulari - OLTUL Ioneşti
OLTEŢUL Alunu - VIITORUL Valea Mare

ETAPA a IX-a: 27 octombrie 2012 ora 17,00
OLTEŢUL Alunu - C.S. Şuşani
INTER Suteşti - TOPOLOGUL Galicea
A.S. Creţeni - MINERUL Berbeşti
EXPERTII 2000 Popeşti - AS Şirineasa
ŞTIINŢA Grădiştea - VOINŢA Orleşti
JUVENTUS Roeşti - UNIREA Drăgăşani
C.S. Mădulari stă.
OLTUL Ioneşti - VIITORUL Valea Mare

ETAPA a X-a: 3 noiembrie 2012 ora 12,00
TOPOLOGUL Galicea - C.S. Şuşani
MINERUL Berbeşti - INTER Suteşti
A.S. Şirineasa - A.S. Creţeni
VOINŢA Orleşti - EXPERTII 2000 Popeşti
UNIREA Drăgăşani - ŞTIINŢA Grădiştea
C.S. Mădulari - JUVENTUS Roeşti
VIITORUL Valea Mare STĂ
OLTUL Ioneşti - OLTEŢUL Alunu

ETAPA a XI-a: 10 noiembrie 2012 ora 15,00
OLTEŢUL Alunu - TOPOLOGUL Galicea
C.S. Şuşani - MINERUL Berbeşti
INTER Suteşti - A.S. Şirineasa
A.S. Creţeni - VOINŢA Orleşti
EXPERTII 2000 Popeşti - UNIREA Drăgăşani
ŞTIINŢA Grădiştea - C.S. Mădulari
JUVENTUS Roeşti - VIITORUL Valea Mare
OLTUL Ioneşti stă.

ETAPA a XII-a: 17 noiembrie 2012 ora 12,00
MINERUL Berbeşti - TOPOLOGUL Galicea
A.S. Şirineasa - C.S. Şuşani
VOINŢA Orleşti - INTER Suteşti
UNIREA Drăgăşani - A.S. Creţeni
C.S. Mădulari - EXPERTII 2000 Popeşti
VIITORUL Valea Mare - ŞTIINŢA Grădiştea
OLTUL Ioneşti - JUVENTUS Roeşti
OLTEŢUL Alunu stă.

ETAPA a XIII-a: 24 noiembrie 2012 ora 15,00
OLTEŢUL Alunu - MINERUL Berbeşti
TOPOLOGUL Galicea - A.S. Şirineasa
C.S. Şuşani - VOINŢA Orleşti
INTER Suteşti - UNIREA Drăgăşani
A.S. Creţeni - C.S. Mădulari
EXPERTII 2000 Popeşti - VIITORUL Valea Mare
ŞTIINŢA Grădiştea - OLTUL Ioneşti
JUVENTUS Roeşti STĂ.

ETAPA a XIV-a: 1 decembrie 2012 ora 12,00
A.S. Şirineasa - MINERUL Berbeşti
VOINŢA Orleşti - TOPOLOGUL Galicea
UNIREA Drăgăşani - C.S. Şuşani
C.S. Mădulari - INTER Suteşti
VIITORUL Valea Mare - A.S. Creţeni
OLTUL Ioneşti - EXPERTII 2000 Popeşti
ŞTIINŢA Grădiştea stă.
JUVENTUS Roeşti - OLTEŢUL Alunu

ETAPA a XV-a: 8 decembrie 2012 ora 14,00:
OLTEŢUL Alunu - A.S. Şirineasa
MINERUL Berbeşti - VOINŢA Orleşti
TOPOLOGUL Galicea - UNIREA Drăgăşani
C.S. Şuşani - C.S. Mădulari
INTER Suteşti - VIITORUL Valea Mare
A.S. Creţeni - OLTUL Ioneşti
EXPERTII 2000 Popeşti STĂ.
ŞTIINŢA Grădiştea - JUVENTUS Roeşti

Adaugă comentariu

Regulile de publicare:
1.Nu vorbiti obscen.
2.Nu atacati verbal celelalte persoane, firme sau institutii.
3.Site-ul Valceasport.ro este impotriva spam-ului.
Comentand aricolele site-ului valceasport.ro inseamna ca esti de acord si iti asumi raspunderea pentru ceea ce scri.
Site-ul nu raspunde pentru postarile tale.


Valcea-Libera

Cine e online

Astazi25

Momentan sunt 2 vizitatori si nici un membru online

Cele mai citite

Cele mai noi

Parteneri

Valcea Sport Valcea Sport